MĘŻCZYZNA WIZAŻYSTA

Dla niektórych "pizda", a dla mnie artysta. instagram.com/jeffreestar O makijażu wśród płci męskiej nie planowałam pisać, ...

Dla niektórych "pizda", a dla mnie artysta.

instagram.com/jeffreestar
O makijażu wśród płci męskiej nie planowałam pisać, ale muszę. Możliwe, że się wyładuję i będzie tutaj dużo złości, ale średnio mnie to boli. Jeśli spędzasz czas na yt, zapewne pomyślisz sobie: Aaaa, znowu ktoś pieprzy o tym Jakubie z jutjuba i jego makijażu do szkoły. Nie do końca o tym będzie mowa, ale jak nie masz ochoty - nie czytaj.

Warto wspomnieć, że tekst nie powstałby bez błyskotliwych wypowiedzi na temat "pedałów" na grupie fejsbukowej, która o dziwo skupia ludzi interesujących się makijażem. Z tego miejsca, pragnę więc podziękować wszystkim #makeupartist z tej grupy. W szczególności za usunięcie swoich wypocin na temat makijażu wśród mężczyzn. A mogłam robić screeny... 

 Postaram się streścić to tutaj jakoś. Załóżmy, że jest sobie Madzia. Nasza bohaterka interesuje się makijażem i aktywnie udziela się w różnych miejscach w sieci. Pewnego dnia trafia sobie na filmik chłopaka, który maluje się lepiej niż ona (to prawda). Madzi cała sytuacja bardzo się nie podoba, więc wpada na genialny pomysł: Wstawię to na fejsbukową grupę i będzie ubaw! Ho, ho, ho! Facet, to ma być facet, a nie pizda. Faktycznie, ktoś tam się pośmiał, a jeszcze ktoś stanął w jego obronie. Czyli powstała gównoburza - standardzik. Wydaje Ci się, że nic nowego, nie? W końcu masa ludzi ciśnie żarciki z homoseksualistów i generalnie ludzie, którzy mają odwagę się wyróżniać są wystawieni na krytykę bardziej niż reszta. To nie jest w porządku, ale spotykamy się z tym na tyle często, że już nas to nie szokuje, a jedynie wkurza. Jednak Madzia zostawiła nam pod swoją złotą myślą "link do siebie". To co tam znalazłam: lista życzeń z kosmetykami od Jeffree Star. Serio? Wiesz kim jest Jeffree? Zajmuje się m.in. wizażem i stworzył własną markę kosmetyków. Po tym jak napisałam tę ciekawostkę do gwiazdy dzisiejszego wieczoru, post się wziął i się znikł. Ups. Niewiedza? Głupota? A może zazdrościła po prostu chłopakowi talentu? Nie wiem.

 Jak dla mnie, to młotkiem trzeba być, żeby nie rozumieć jednej podstawowej rzeczy w tym temacie. Wizaż to forma sztuki. Nie sądzę, aby jakaś jej dziedzina była przeznaczona dla tylko jednej płci. Poza tym, każdy wizażysta zaczyna od malowania swojej twarzy, później praktykuje na znajomych, a dopiero po dłuższym czasie pod jego pędzle trafia obca twarz.

_________________________________________________________

W najbliższym czasie będę pisać trochę o makijażu. Planuję tekst o charakteryzacji za grosze. Dziwne, że w ogóle coś napisałam, bo z mulącym komputerem średnio mi się chce. Aczkolwiek, fajnie tak wrócić po dłuższej przerwie. Dodam jeszcze, że napisałam trochę o sobie w KTO TU RZĄDZI?


A to są zdjęcia moich najnowszych prac. Na instagramie jest tego więcej.

TO MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ

0 komentarze

Flickr Images